Menu
Rumový kalendář

Rumový kalendář 2021 – slepá recenze vzorku č. 7

Váháte s koupí rumového kalendáře 24 Days of Rum od 1423.dk? Připravili jsme pro Vás slepou recenzi všech 24 vzorků. Ano, chápete správně. Nehodláme Vám pokazit překvapení, takže se nedozvíte, o který přesně rum se jedná. Vše ostatní se ale v recenzi dočíst můžete, takže máte jedinečnou možnost posoudit, zda pro Vás koupě tohoto kalendáře má cenu, nebo raději vyberete nějaký jiný. A fotografie? Ty samozřejmě máme i nerozmazané, jen se na ně budete moci podívat až v prosinci…

 

Němečtí blendeři vymysleli unikátní projekt, zaměřili se na bohaté tóny čokolády a kávy s nádechem ovoce. Vznikl blend tří karibských rumů, který tyto požadavky splňuje beze zbytku.

BARVA
Na první pohled upoutá jantarová barva.

VŮNĚ

Ná úvod se hlásí o slovo jemně pražená káva, poté vůně přechází do sladké melasy, vanilky a nakonec čokolády.

CHUŤ
Ještě před ochutnáním mě upoutala výjimečná viskozita. Chuť je zpočátku nasládlá po melase a mléčné čokoládě. Postupně se projevují šťavnatější tóny, cítím angreštovou marmeládu. Konec je příjemně suchý s chutí holandského kakaa a hořké čokolády. Tento mix tří karibských rumů z německé produkce mě příjemně překvapil, víc takových evropských počinů, prosím!

A to je pro dnešek vše, přátelé. Nevěšte ale hlavu, již zítra se můžete těšit na další vzorek.

Rumový kalendář 24 Days of Rum od 1423.dk si můžete koupit zde.

Zatím bez komentářů

    Leave a Reply