Menu
Rumový kalendář

Rumový kalendář 2021 – slepá recenze vzorku č. 7

Váháte s koupí rumového kalendáře 24 Days of Rum od 1423.dk? Připravili jsme pro Vás slepou recenzi všech 24 vzorků. Ano, chápete správně. Nehodláme Vám pokazit překvapení, takže se nedozvíte, o který přesně rum se jedná. Vše ostatní se ale v recenzi dočíst můžete, takže máte jedinečnou možnost posoudit, zda pro Vás koupě tohoto kalendáře má cenu, nebo raději vyberete nějaký jiný. A fotografie? Ty samozřejmě máme i nerozmazané, jen se na ně budete moci podívat až v prosinci…

 

Němečtí blendeři vymysleli unikátní projekt, zaměřili se na bohaté tóny čokolády a kávy s nádechem ovoce. Vznikl blend tří karibských rumů, který tyto požadavky splňuje beze zbytku.

BARVA
Na první pohled upoutá jantarová barva.

VŮNĚ

Ná úvod se hlásí o slovo jemně pražená káva, poté vůně přechází do sladké melasy, vanilky a nakonec čokolády.

CHUŤ
Ještě před ochutnáním mě upoutala výjimečná viskozita. Chuť je zpočátku nasládlá po melase a mléčné čokoládě. Postupně se projevují šťavnatější tóny, cítím angreštovou marmeládu. Konec je příjemně suchý s chutí holandského kakaa a hořké čokolády. Tento mix tří karibských rumů z německé produkce mě příjemně překvapil, víc takových evropských počinů, prosím!

A to je pro dnešek vše, přátelé. Nevěšte ale hlavu, již zítra se můžete těšit na další vzorek.

Rumový kalendář 24 Days of Rum od 1423.dk si můžete koupit zde.