Menu
Rumový kalendář

Rumový kalendář 2021 – slepá recenze vzorku č. 17

Váháte s koupí rumového kalendáře 24 Days of Rum od 1423.dk? Připravili jsme pro Vás slepou recenzi všech 24 vzorků. Ano, chápete správně. Nehodláme Vám pokazit překvapení, takže se nedozvíte, o který přesně rum se jedná. Vše ostatní se ale v recenzi dočíst můžete, takže máte jedinečnou možnost posoudit, zda pro Vás koupě tohoto kalendáře má cenu, nebo raději vyberete nějaký jiný. A fotografie? Ty samozřejmě máme i nerozmazané, jen se na ně budete moci podívat až v prosinci…

 

Sladkých sedmnáct. K tomuto pomyslnému jubileu tady máme opravdu výjimečný rum. Prostřednictvím tohoto ušlechtilého nápoje vzdává likérka hold světově proslulé obloze Kanárských ostrovů. Vytvořili 4 rumy, každý k jinému ročnímu období a souhvězdí, které je v daném období nejvýraznější.

Dnešní vzorek zastupuje jaro. Historie na moři je spojena s nebezpečnými cestami, dobrodružstvím, záhadami a poklady. Jako maják a nejdůležitější bod vždy sloužila Polárka, která se vyjímá na etiketě. Rum zrál metodou solera a je smíchán až ze 30 letých rumů.

BARVA
Barva nejvíce připomíná medovinu.

VŮNĚ
Tento mimořádný rum odhaluje výjimečné aroma exotického ovoce. Navazující vůně vanilky pozvolna přechází v ořechový podkres.

CHUŤ
Dokonalá kombinace svěžesti jarních květů a ovoce. Chuť je nádherně kulatá a vyvážená. Po ovoci chuť volně přechází v para ořechy. Na konci cítíme atypické balsamikové tóny s náznakem minerality. Opravdu velmi kvalitní a osobitý rum na celovečerní popíjení. U nás bohužel těžko k dostání, ale i malá ochutnávka stačí k tomu, abyste začali žhavit Google, odkud že se dá objednat!?

A to je pro dnešek vše, přátelé. Nevěšte ale hlavu, již zítra se můžete těšit na další vzorek.

Rumový kalendář 24 Days of Rum od 1423.dk si můžete koupit zde.

 

Zatím bez komentářů

    Leave a Reply