Menu
Recenze / Rumový kalendář

Rumový kalendář 2018 – č. 18 – Cane Island Cuba

[gap height=“75px“]

[row]

[col span=“6″ span__sm=“12″]

Do třetice všeho dobrého. Nevím jak jinak, lépe napsat to, co si o sérii Cane Island myslím. Dle mého názoru, z hlediska poměru „výkon“/cena, je tohle prostě super.

Barva: Poprvé za celou recenzi tohoto kalendáře je barva vzorku v reálu tmavší, než na promo fotografii. Odstínem je je více do hnědo zlaté, než do žluta zlaté, jako je tomu na promo fotografii vpravo.

Vůně: V té převládá vanilka a dub. Celkově je vůně krásně vyvážená. Ne moc výrazná, ani planá, zkrátka tak akorát. Najde se v ní mi mírný alkohol, ale nos vám nepopálí, jako u některých jiných kousků.

Chuť: Zde je to podobné jako u vůně. Krásně vyvážená, bez větších extrémů. Začně zcela jemnou sladkostí s tóny vanilky, která se ale během okamžiku změní na dřevitou hřejivost po bocích jazyka. Malinko na vás vykoukne i tropické ovoce, ale asi ne každý si jej všimne.

Ocas: Ocas je dlouhý, co se štiplavosti v krku týče. Zůstává také trocha sladkosti na špičce jazyka, ale hřejivost ustoupí poměrně rychle.

Za mě dobrý. Co dobrý – dobrý je za tři a tohle je určitě lepší, než šedivý průměr. Jako na to, že ten rum má jen 3-5 let!? … Třetí vzorek ze série Cane Island hodnotím na chvalitebných 71 bodů ze 100.

[/col]
[col span=“6″ span__sm=“12″ align=“center“]

[ux_image id=“1437″ width=“77″]

[/col]

[/row]
[gap height=“75px“]

[ux_image id=“1442″]

[gap height=“75px“]

Tak co říkáte na osmnáctý vzorek? Jaké byste mu dali hodnocení? Která ze série Cane Island vám chutnal zatím nejvíce?

Podělte se s námi ostatními o svůj názor v diskuzi níže nebo na mé facebookové stránce

Dejte vědet. Budu rád za každý váš názor. … Zítra večer se u dalšího kousku, těším na viděnou! ?

P.S: Pokud si chcete kalendář objednat, zkusit, zda byste předchozí kousky hodnotili jinak a další vzorky chcete objevovat s námi, tady honem sem: www.rumovykalendar.cz

O autorovi

Milovník kvalitních rumů, hrdý otec, grafik, fotograf, copywriter, Apple "ovce", věčný technologický snílek a autor blogu MasterBlender.cz