Rumový kalendář 2018 – č. 18 – Cane Island Cuba

Do třetice všeho dobrého. Nevím jak jinak, lépe napsat to, co si o sérii Cane Island myslím. Dle mého názoru, z hlediska poměru „výkon“/cena, je tohle prostě super.

Barva: Poprvé za celou recenzi tohoto kalendáře je barva vzorku v reálu tmavší, než na promo fotografii. Odstínem je je více do hnědo zlaté, než do žluta zlaté, jako je tomu na promo fotografii vpravo.

Vůně: V té převládá vanilka a dub. Celkově je vůně krásně vyvážená. Ne moc výrazná, ani planá, zkrátka tak akorát. Najde se v ní mi mírný alkohol, ale nos vám nepopálí, jako u některých jiných kousků.

Chuť: Zde je to podobné jako u vůně. Krásně vyvážená, bez větších extrémů. Začně zcela jemnou sladkostí s tóny vanilky, která se ale během okamžiku změní na dřevitou hřejivost po bocích jazyka. Malinko na vás vykoukne i tropické ovoce, ale asi ne každý si jej všimne.

Ocas: Ocas je dlouhý, co se štiplavosti v krku týče. Zůstává také trocha sladkosti na špičce jazyka, ale hřejivost ustoupí poměrně rychle.

Za mě dobrý. Co dobrý – dobrý je za tři a tohle je určitě lepší, než šedivý průměr. Jako na to, že ten rum má jen 3-5 let!? … Třetí vzorek ze série Cane Island hodnotím na chvalitebných 71 bodů ze 100.

Tak co říkáte na osmnáctý vzorek? Jaké byste mu dali hodnocení? Která ze série Cane Island vám chutnal zatím nejvíce?

Podělte se s námi ostatními o svůj názor v diskuzi níže nebo na mé facebookové stránce: https://www.facebook.com/masterblender.cz/

Dejte vědet. Budu rád za každý váš názor. … Zítra večer se u dalšího kousku, těším na viděnou! ?

P.S: Pokud si chcete kalendář objednat, zkusit, zda byste předchozí kousky hodnotili jinak a další vzorky chcete objevovat s námi, tady honem sem: www.rumovykalendar.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *