Menu
Recenze / Rumový kalendář

Rumový kalendář 2018 – č. 15 – Cane Island Jamaica

[gap height=“75px“]

[row]

[col span=“6″ span__sm=“12″]

Zůstáváme u stejného výrobce, jen se přesouváme do jiné země… a malinko přiostřujeme. Rozhodně to ale není myšleno v negativním slova smyslu.

Barva: Středně tmavě zlatá s oranžovými tóny. I zde opravdu barva na promo fotografii odpovídá.

Vůně: Mnohem výraznější a pestřejší, než u předešlého vzorku z Trinidadu. Ve vůni se míchají ovocné tóny a vůně dřeva. Vše doprovázeno mírnou kořenitostí.

Chuť: Je podobně pestrá, jako vůně. Začne mírnou sladkostí, ale jen na okamžik. Ve chvíli, kdy dovolíte rumu jít dále, než jen na špičku jazyka, řízne vás do něj ostrý alkohol. Ten ale nepřebije další vjemy. A pokud ano, tak jen na okamžik. Naopak i nadále můžete v puse cítit částečně sladké tóny tropického ovoce s trochu rozinek a kořenité dřevité tóny doprovázené vanilkou.

Ocas: Není nijak přehnaně dlouhý. Hřejivost se postupně z krku přesune až do břicha a v puse zůstane jen ona hladká sladkost.

Protože mám rád rumy, které jsou něčím zajímavé, musím tento kousek ještě o něco více, než jeho předešlého sourozence. Výsledkem je tedy překvapujících 77 bodů ze 100.

[/col]
[col span=“6″ span__sm=“12″ align=“center“]

[ux_image id=“1407″ width=“68″]

[/col]

[/row]
[gap height=“75px“]

[ux_image id=“1408″]

[gap height=“75px“]

Tak co říkáte na patnáctý vzorek? Jaké byste mu dali hodnocení? Chutnal vám více, než čtrnáctka, která je od stejného výrobce?

Podělte se s námi ostatními o svůj názor v diskuzi níže nebo na mé facebookové stránce

Dejte vědet. Budu rád za každý váš názor. … Zítra večer se u dalšího kousku, těším na viděnou! ?

P.S: Pokud si chcete kalendář objednat, zkusit, zda byste předchozí kousky hodnotili jinak a další vzorky chcete objevovat s námi, tady honem sem: www.rumovykalendar.cz

O autorovi

Milovník kvalitních rumů, hrdý otec, grafik, fotograf, copywriter, Apple "ovce", věčný technologický snílek a autor blogu MasterBlender.cz