Rumový kalendář 2018 – č. 13 – Matugga Golden Rum

Třináctka není považována za dvakrát šťastné číslo. A výjimkou bohužel není ani vzorek č. 13 z letošního rumového adventního kalendáře.

Barva: Plavě zlatá, až do hnědo-šeda. Rozhodně tedy ne ta, která je zorazena na promo fotografii vpravo.

Vůně: No, vůně. Já bych to asi vůní nenazval. Pálili jste někdy doma vlastní slivovici? Určitě ne, to se samozřejmě dělá v oficiálních pálenicích. Ale asi většina z vás podle „vůně“ pozná, kdy to dělá váš soused. Ano… a právě tak, jak zapáchá onen odpad, co zbude při tomto procesu, mi „voní“ tento vzorek.

Chuť: Tu jsem po tom, co jsem cítil ve vůni, čekal kupodivu mnohem horší. Ale není to rozhodně nic, co bych si s chutí večer otevřel k poslechu oblíbené gramofonové desky. Je štiplavá, s různými roztodivnými podtóny ala zkvašené ovoce.

Ocas: Hřejivý, ale doprovázený dlouhou pachutí někde tam vzadu hluboko v hrdle.

Hodnocení opravdu nečekejte nijak vysoké. A tentorkát nepředpokládám, že se bude jednat jen o můj čistě subjektivní dojem, ale o názor většiny. Tentokrát to je trpkých 22 bodů ze 100 a zatím je to tedy dle mého hodnocení nejslabší kousek z celého kalendáře.

Tak co říkáte na třináctý vzorek? Jaké byste mu dali hodnocení? Je to i podle vás docela průšvih?

Podělte se s námi ostatními o svůj názor v diskuzi níže nebo na mé facebookové stránce: https://www.facebook.com/masterblender.cz/

Dejte vědet. Budu rád za každý váš názor. … Zítra večer se u dalšího kousku, těším na viděnou! ?

P.S: Pokud si chcete kalendář objednat, zkusit, zda byste předchozí kousky hodnotili jinak a další vzorky chcete objevovat s námi, tady honem sem: www.rumovykalendar.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *