Menu
Aktuality / Degustace / Doporučuji

Degustace rumů 30. 11. 2017 v pražírně kávy PORTA

Pokud jste četli nultý článek tohoto blogu, víte, že zde mám v plánu zveřejňovat i informace o plánovaných degustacích. No a dnes pro vás mám první zajímavý tip na pohodový podvečer, strávený ve společnosti kvalitních rumů…

Znáte Kavárnu a pražírnu kávy PORTA ve Strážnici (okres Hodonín)? Ne? Ale to je opravdu škoda! Mimo to, že nabízí naprosto překrásné prostředí a velký výběr vlastnoručně pražených káv z celého světa, její majitel je opravdový znalec na slovo vzatý. A proč vám o tom povídám? Protože mimo pravidelné degustace kávy, se zde rozhodli pořádat i pravidelné degustace rumů. A mám-li být upřímný … pokud v tom budou stejně dobří, jako v jejich legendárních degustacích kávy, máme se rozhodně na co těšit!

Poznačte si proto do svého kalendáře datum 30. listopadu 2017 s časem 17.30 hod. a hlavně si nezapomeňte zarezervovat místo na jejich webu, dokud ještě jsou. Kapacita je omezena na 15 míst a věřím, že bude rychle vyprodáno.

V rámci první degustace (ano, mám informaci, že by rozhodně neměla být poslední), ochutnáme 6 vzorků karibských rumů a vše bude samozřejmě doplněno odborným výkladem. Cena degustace je stanovena na rozumných 500,- Kč.

Tak co, s kým z vás se tam potkám? Později se samozřejmě můžete těšit na recenzi i s fotoreportem 😉

Místo na degustaci si můžete zarezervovat zde

O autorovi

Milovník kvalitních rumů, hrdý otec, grafik, fotograf, copywriter, Apple "ovce", věčný technologický snílek a autor blogu MasterBlender.cz