Menu
Aktuality

Alkohol.cz pomáhá Moravě zasažené tornádem

Všichni už jsme dobře slyšeli, jaká hrůza postihla jih Moravy po té, co se tudy prohnalo tornádo…

Jo, ještě před pár týdny byste si poklepali na čelo, když by Vám někdo tvrdil, že i v naší zemi je možné setkat se s tornádem podobné síly, jako v USA. Jenže pak se jedno takové prohnalo přes část jižní Moravy a mimo škody ve výši několika set milionů vzalo také život šesti lidem a další cca. dvě stovky lidí zranilo.

Vlna solidarity, která se zvedla hned následujícího rána je něco, co nikdo nepamatuje. Během prvního týdne od katastrofy se skrze finanční dary podařilo vybrat již téměř 750 000 000 korun a to nepočítám materiální dary od stavebních firem a hlavně to, kolik dobrovolníků zanechalo práce a rozjelo se osobně pomáhat do postižených oblastí.

No a protože každý pomáhá tak, jak umí, server Alkohol.cz se rozhodl pomoci tím, že zorganizoval aukci výjimečných lahví alkoholu a celý výtěžek z těchto aukcí půjde právě na pomoc všem potřebným.

Všechny aktuální aukce najdete na adrese https://www.alkohol.cz/aukce/aukce-pomahaji/ a mezi lahvemi najdete samozřejmě také rumy.

Já osobně jsem přidal do aukce lahev A.H. Riise Platinum Reserve, která by se měla mezi aukcemi objevit v nejbližších hodinách.

Tak co, podpoříme spolu dobrou věc? #aukcepomahaji

[gap]

O autorovi

Milovník kvalitních rumů, hrdý otec, grafik, fotograf, copywriter, Apple "ovce", věčný technologický snílek a autor blogu MasterBlender.cz